24h +372 5305 7772 info@securityss.ee
  • Facebook
  • Facebook
SecuritySS
  • Garantiitingimused
  • Teenused
  • Uudised
  • Kontakt
Select Page

VINGUGAASIANDUR

by securityss | dets. 9, 2021 | uudised

Security System Services OÜ

Uus tee 3, Habaja alevik, Kose vald Harjumaa 75002

Registrikood: 12991361

KMKR nr: EE102025640

LHV IBAN EE397700771002107272











    Juhataja

    Signe Oras

    +372 522 2955

    Signe@SecuritySS.ee

    Kliendihaldur

    Belinda Soll

    +372 5881 2979

    Belinda@securityss.ee

    Tehniline spetsialist

    Toni Oras

    +372 5919 7498

    Toni@securityss.ee

    Tehnik

    Aleksandr Zabelin

    ×

    GARANTIITINGIMUSED

    1. Kõigile enda poolt müüdud üksiktoodetele ja süsteemidele annab Security system services OÜ üldised garantiitingimused. Seadmetele, mille edasi müüjaks on Security system services, kuid mitte tootjaks, kehtivad tootjapoolsed detailsed garantiitingimused. Edasi müüdavatele teiste firmade toodangule kehtivad ka tootja poolt kehtestatud garantiiajad. Security system services OÜ võimaldab kõigil ostjatel iga konkreetse toote tootjapoolsete granatiitingimustega tutvuda.
    2. Security system services OÜ garanteerib kõigile tema poolt müüdud toodetele nende müümise hetkest alates 24 (kahekümne nelja) kuu jooksul omapoolse garantii defektide ja puuduste osas, mis puudutavad süsteemide ja seadmete paigaldus- ja seadistustööde kvaliteeti.
    3. Security system services OÜ parandab või vahetab välja garantiiaja kestel tootel ilmnenud puudused, mis on tingitud töö kvaliteedist või defektsest materjalist, omal kulul järgnevatel tingimustel:

    3.1. Garantii kehtib ainult juhul kui ostjal on omalt poolt esitada ostudokumendi originaal, garantii-tunnistus või kui on suudetud selgelt tõestada toote ja/või süsteemi soetamise kuupäev ning päritolu. Garantiiremondist on Security system services OÜ-l õigus keelduda, kui eelmainitud tingimused ei ole täidetud.

    3.3. Garantii ei kehti nendel juhtudel, kui toote kahjustused on tingitud järgmistest asjaoludest:

    3.3.1. Mittevolitatud ( füüsiliste või juriidiliste ) isikute poolt teostatud remonditööd ning/ja toote avamine.

    3.3.2. Õnnetused ja muu, mille juhtumist Security system services OÜ ei saa takistada. Kaasaarvatud, kuid mitte ainult veest, ülepingest, tulest jm sellisest tingitud kahjustused.

    3.3.3. seadmete hoolimatu- või väärkasutamine , kaasaarvatud, kuid mitte ainult, toodete kasutamine või paigaldus sellisel moel, mis on vastuolus kehtivate tehniliste tingimuste või ohutusnõuetega ning toote/süsteemi kasutamine, selleks mitte ettenähtud eesmärkidel. Seadme paigaldamis-, kasutamis- ja hooldusnõudeid eirates;

    3.2. Garantii kehtib ainult nendele defektidele, mis tulenevad ebakvaliteetsest materjalist või Security system services OÜ poolt teostatud töö kvaliteedist. Garantii ei hõlma järgnevat:

    3.2.1 toote kasutamisel vigastatud osade vahetust;

    3.2.2. perioodilist hooldust seadmetele ja tarkvara uuendamist;

    3.2.3. seadme tavapärasest kasutamisest ja kulumisest põhjustatud detailide              hooldused, remondid ja puhastamised;

    3.2.4. seadme parandamist mis ei takista nende normaalset tööd ja kasutamist.

    3.3. Toodet ei loeta defektseks, kui seda kasutatakse tingimustel, mille jaoks toode ei ole algselt väljatöötatud, ning seda tuleb kohaldada  vastavalt olukorra eripäradele. Garantii korras ei hüvitata taoliseks kohaldamiseks tehtud kulutusi, samuti ei hüvitata vigastuste likvideerimist, mis on tekkinud taolise tegevuse tagajärjel.

    3.4. Security system services OÜ teostab garantiiremonti kliendi poolt kirjalikult esitatud toote normaalse töö puuduste kirjeldusele. Security system services OÜ ei vastuta tagastatud toote veakirjelduses mitteesinevate vigade kõrvaldamise eest.

    3.5. Garantii ei hõlma toote vea poolt põhjustatud kaudsete ega otseste kahjude hüvitamist kliendile.

    1. Juhul, kui töö käigus selgub, et tegemist ei ole garantii rikkega, siis Security system services OÜ-l on õigus peatada remonditöö, informeerida sellest klienti ning teatada kliendile orienteeruva rikke kõrvaldamise maksumuse. Kui klient ei soovi tellida seadme edasist remonti, siis on Security system services OÜ-l õigus esitada kliendile arve seni tehtud kulutuste osas.
    2. Garantii korras vahetatud rikkis varuosad kuuluvad garantii andjale. Garantiiajal teostatud toote remont ei anna õigust toote, kui terviku garantii pikendamiseks ega garantiiaja uuesti alustamiseks, kuid annab õiguse ainult rikke kõrvaldamiseks vahetatud detailide garantiiaja pikendamiseks. Security system services OÜ poolt teostatud remondi käigus kohustub, Security system services OÜ, garantii tingimustega kooskõlas defektsed osad võrdväärsete kvaliteetsete osade vastu välja vahetama
    ×

    VALVESIGNALISATSIOONI SÜSTEEM

    PROJEKTEERIMINE, PAIGALDUS JA HOOLDUS

    Valvesignalisatsiooni süsteemi eesmärk on tuvastada lubamatud sisenemised objektile  ning kiiresti informeerida sellest turvafirmat ja hoone omanikku / haldajat. Süsteemi toimimist ning korrasolekut jälgib keskseade mis koondab endasse informatsiooni erinevatelt anduritelt. Süsteemi oleku kontrollimiseks ning toimingute teostamiseks on võimalik kasutada sõrmistikku ja/või telefoni rakendust.

    Eraklient (korter/maja) süsteemi tuleks hooldada korra 1 aasta jooksul. Suuremate objektide puhul tuleks hinnata hoolduse vajadust ning vastavalt sellele hooldada kas 2 korda aastas või isegi korra kvartali jooksul.

    Valvesignalisatsiooni süsteemi paigaldamisel lähtume ennekõike kliendi vajadustest ja soovidest. Kaardistame vajaliku ning esitame enda poolsed täiendused, et tagada kliendile komplektne ning taskukohane lahendus.

     
     
    ×

    LÄBIPÄÄSUSÜSTEEM

    PROJEKTEERIMINE, PAIGALDUS JA HOOLDUS

    Läbipääsusüsteemi kasutatakse uste, turnikeede, tökkepuude ja väravate juhtimiseks. Õiguseid kontrollitakse kiibi, kaardi, koodi, puldi või rakenduse kaudu.Süsteemil on laialdlaselt võimalusi programmeerimiseks. Igale isikule on võimalik anda personaalsed õigused ligipääsule. Kõikidest liikumistest säilib logi ning vajadusel on võimalik arvestada tööaega.

    ×

    VIDEOVALVE

    PROJEKTEERIMINE, PAIGALDUS JA HOOLDUS

    Videovalve eesmärgiks on pakkuda visuaalset ülevaadet objektil toimuvast. Üldiselt hoiab süsteem arhiivis kuni 3 kuu pikkust salvestust (sõltub kliendi vajadustest).

    Videovalve süsteemi soovitame hooldada vähemalt korra aastas. Selle käigus kontrollitakse seadmete korrasolekut ning niiskuse sattumist seadmetesse. Lisaks kontrollime  salvestuse pikkust, korrigeerime seadistust, sätime paika vaatenurgad Ja puhastame seadmed.

    Soovid saada rohkem teada videovalve süsteemi kohta? Vajuta Logole.

    ×

    FONOLUKUSÜSTEEM

    PROJEKTEERIMINE, PAIGALDUS JA HOOLDUS

    Fonolukusüsteem loob võimaluse reguleerida inimeste pääsu teie hoonesse.
    Süsteem võimaldab hoida hoone sissepääsud lukus, lihtsustab välisuste avamist ning aitab tuvastada ukse taga olija. Süsteem võimaldab lisaks heli edastamisele ka videopildi kuvamist, et tuvastada isik, kes soovib ligipääsu.

    PAIGALDUS

    • Enne paigaldustööde algust tuleks kaardistada vajadused ning
      ootused süsteemile.
    • Kaabeldus teostatakse vastavalt seadme tootja juhistele, et vältida
      hälbeid süsteemi töös.
    • Süsteemi paigaldamisel tuleks arvesse võtta inimliku eksimisega, näiteks kiibi kaotamisega. Läbipääsu säilimiseks tuleks süsteemile lisada võimalus ust mobiiltelefonist või numbritabloolt Avada.

    HOOLDUS

    • Seadmete visuaalne kontroll ja puhastamine.
    • Toiteseadme ning lukkude kontroll.
    • Kommunikatsiooni kanalite kontroll.
    • Elektriliste ühenduste kontroll.
    ×

    ANDMESIDE VÕRK

    PROJEKTEERIMINE, PAIGALDUS JA HOOLDUS

    Tulekahjusignalisatsioon on süsteem, mis annab automaatselt häire tekkivast tulekahju ohust. Tagades süsteemi korrapärane töö tuleb seda regulaarselt hooldada. Hooldustingimused on Eesti Vabariigi kehtivatele seadustele reguleeritud ning kohustuslikud igale ATS -i omanikule.

    ÜKS KORD KVARTALIS

    • Kontrollida kõiki tehtud sissekandeid päevikusse ja tegutseda vastavalt nendele
    • Kontrollitakse dokumentatsiooni korrasolekut: joonised, kasutusjuhendid
    • Küsitletakse süsteemi kasutajat. Selgitatakse välja tema kaebused ja soovid
    • Veendutakse, et süsteemi kasutajad on saanud vastavat koolitust ja oskavad süsteemi praktiliselt kasutada
    • Kontrollitakse keskseadme häire-, rikke- ja abifunktsioone
    • Kontrollitakse visuaalselt tulekahjusignalisatsioonisüsteemi seadmeid ja märke niiskuse sattumisest keskseadmesse
    • Kontrollida igast ahelast vähemalt ühe anduri või tulekahjuteatenupu rakendumist (igal kvartalil erinevast avastamispiirkonnast), et katsetada keskseadme võimet võtta vastu signaale.
    • Kontrolli käigus kontrollitakse alarmiseadmete tööd ja rakendatakse kõiki teisi väljundeid ja ühendusi keskusega.
    • Seadmete puhastus (aastas puhastatakse kõik andurid)
    • Reservtoite akude mahtuvuse kontroll
    • Teha kõik ahelate kontrollid ja katsetused, mis on määratletud paigaldaja, tarnija või tootja poolt
    • Hinnata süsteemi toimimise terviklikkust ja teavitada valdajat inventari paigutusest ja hoone kasutusviisist tingitud süsteemi töö häiretest

    ÜKS KORD AASTAS

    Üks kord aastas tuleb lisaks üks kord kvartalis kontrollitavale

    • kontrollida iga anduri, teatenupu ja alarmseadme tööd vastavalt tootja soovitustele, sealhulgas vajadusel tuleb komponente hooldada ja puhastada mustusest, tolmust vms. Kontrolli võib teostada ka kvartali kaupa vastavalt aastasele kontrollplaanile;
    • kontrollida visuaalselt, et kõik kaablite ühendused ja seadmed on korras, kahjustusteta ja korralikult kaitstud;
    • kontrollida akude seisukorda;
    • kontrollida kõigi süsteemiga ühendatud keskseadme poolt juhitavate seadmete ja rakenduste toimimist.
    ×

    TULEKUSTUTID

    PROJEKTEERIMINE, PAIGALDUS, HOOLDUS JA KONTROLL

    Tulekustuteid kasutatakse esmase vahendina tekkinud ohu kõrvaldamiseks.
    Kustuti korrasolek on elulise tähtsusega, kaitse inimelu ning vara.

    KONTROLL

    Tulekustutit kontrollitakse tootja poolt ette nähtud sagedusega või kui vaatluse tulemused seda nõuavad. Kui tootja ei ole tulekustuti kontrolli sagedust ette näinud, siis kontrollitakse tulekustutit:

    • üks kord aastas, kui kustutit hoitakse kohas, kus talle mõjuvad niiskus, vibratsioon või temperatuurikõikumised.
    • üks kord kahe aasta jooksul, kui kustutit hoitakse kuivas ja ühtlase temperatuuriga kohas.
    • Rõhu all oleva tulekustuti kontroll sisaldab järgmisi toiminguid:
      – pealdise loetavuse kontrollimine ja vajadusel pealdise uuendamine.
      – päästiku, ventiili ja plommi visuaalne kontrollimine.
      – tulekustuti rõhu kontrollimine (välja arvatud süsihappegaaskustutil).
      – süsihappegaaskustuti puhul tulekustuti kontrollkaalumine.
      – pulberkustuti puhul tulekustutuspulbri voolavuse kontrollimine.
      – vooliku kontrollimine.
      – kere väline vaatlus.
      – tulekustuti varustamine kontrollilipikuga.
    • Survepadruniga tulekustuti kontrollimine sisaldab järgmisi toiminguid:
      – pealdise loetavuse kontrollimine ja vajadusel pealdise uuendamine.
      – survepadruni kaalumine ja survepadruni varustamine kustutisisese kontrollilipikuga.
      – kustutusaine omaduste kontrollimine.
      – ventiili puhastamine.
      – tihendite kontrollimine ja vajadusel vahetamine.
      – vooliku kontrollimine.
      – kere väline vaatlus.
      – tulekustuti varustamine plommi ja kontrollilipikuga.

    HOOLDUS

    Tulekustuti seatakse töökorda iga kasutamiskorra järel ja hooldatakse vastavalt vajadusele, kuid mitte harvem kui tootja poolt ette nähtud. Kui tootja ei ole tulekustuti hoolduse sagedust ette näinud, siis hooldatakse vesi- ja vahtkustuteid iga viie aasta järel, teisi tulekustuteid iga kümne aasta järel.
    Hooldusel kasutatavad detailid ja survegaas ei tohi vähendada tulekustuti ohutust ja tootja poolt ettenähtud tulekustutusvõimet. Tulekustutusaine omadused peavad vastama kustuti pealdisel toodule.

    • Hooldus sisaldab lisaks kontrollimisel teostatavale vähemalt järgmisi toiminguid:
      – tulekustuti tühjendamine.
      – tulekustuti kere sisemine vaatlus.
      – tulekustuti kõikide detailide terviklikkuse ja kulumuse kontrollimine ning vajadusel nende vahetamine.
      – tulekustutusaine vahetamine või taastamine vastavalt tootja juhendile.
      – vastavalt tootja juhistele, kuid mitte harvem kui iga 10 aasta järel tulekustuti kere ja survepadruni survekatse tulekustuti tootja poolt ettenähtud katserõhul, ilma kaitseklapita tulekustutitel tehakse survekatse ka ventiilile.
      – rõhunäituri toimimise kontrollimine.
      – tulekustuti survepadruni varustamine kustutisisese hoolduslipikuga. Surve all olevale tulekustutitele paigaldatakse tulekustutikaela ümber hoolduslipik, mida ei ole võimalik paigaldada ega eemalda ilma tulekustutit lahti võtmata.
      – tulekustuti laadimine (kustutusainega täitmine ja vajadusel survestamine).
      – tulekustuti varustamine plommi, hooldus- ja kontrollilipikuga.
    ×

    VÄRAVA AUTOMAATIKA

    Projekteerimine, paigaldus, hooldus ja haldus

    Värava automaatikat kasutatakse, et tagada mugav ligipääs territooriumile. Olgu selleks siis eramaja, korteriühistu või äripind. Värava juhtimiseks on erinevaid võimalusi: avamisnupp, raadiopuldid, kui ka GSM kontrollerid.

    Põhilise lahendusena pakume Eldese värava kontrollerit mis võimaldab avada väravat kõne ja rakenduse kaudu.

    PAKUME

    • Paigaldust vastavalt kliendile pakutud lahendusele.
    • Hooldust seadmetele.
    • Süsteemi haldamist: lisame uued kasutajad, kustutame vanad ning jälgime süsteemi töökorda.
    • Rikete kõrvaldamist.
    • SIM kaardi renti.

    ×

    SUITSUEEMALDUSSÜSTEEM

    PROJEKTEERIMINE, PAIGALDUS JA HOOLDUS

    Tulekahjusignalisatsioon on süsteem, mis annab automaatselt häire tekkivast tulekahju ohust. Tagades süsteemi korrapärane töö tuleb seda regulaarselt hooldada. Hooldustingimused on Eesti Vabariigi kehtivatele seadustele reguleeritud ning kohustuslikud igale ATS -i omanikule.

    ÜKS KORD KVARTALIS

    • Kontrollida kõiki tehtud sissekandeid päevikusse ja tegutseda vastavalt nendele
    • Kontrollitakse dokumentatsiooni korrasolekut: joonised, kasutusjuhendid
    • Küsitletakse süsteemi kasutajat. Selgitatakse välja tema kaebused ja soovid
    • Veendutakse, et süsteemi kasutajad on saanud vastavat koolitust ja oskavad süsteemi praktiliselt kasutada
    • Kontrollitakse keskseadme häire-, rikke- ja abifunktsioone
    • Kontrollitakse visuaalselt tulekahjusignalisatsioonisüsteemi seadmeid ja märke niiskuse sattumisest keskseadmesse
    • Kontrollida igast ahelast vähemalt ühe anduri või tulekahjuteatenupu rakendumist (igal kvartalil erinevast avastamispiirkonnast), et katsetada keskseadme võimet võtta vastu signaale.
    • Kontrolli käigus kontrollitakse alarmiseadmete tööd ja rakendatakse kõiki teisi väljundeid ja ühendusi keskusega.
    • Seadmete puhastus (aastas puhastatakse kõik andurid)
    • Reservtoite akude mahtuvuse kontroll
    • Teha kõik ahelate kontrollid ja katsetused, mis on määratletud paigaldaja, tarnija või tootja poolt
    • Hinnata süsteemi toimimise terviklikkust ja teavitada valdajat inventari paigutusest ja hoone kasutusviisist tingitud süsteemi töö häiretest

    ÜKS KORD AASTAS

    Üks kord aastas tuleb lisaks üks kord kvartalis kontrollitavale

    • kontrollida iga anduri, teatenupu ja alarmseadme tööd vastavalt tootja soovitustele, sealhulgas vajadusel tuleb komponente hooldada ja puhastada mustusest, tolmust vms. Kontrolli võib teostada ka kvartali kaupa vastavalt aastasele kontrollplaanile;
    • kontrollida visuaalselt, et kõik kaablite ühendused ja seadmed on korras, kahjustusteta ja korralikult kaitstud;
    • kontrollida akude seisukorda;
    • kontrollida kõigi süsteemiga ühendatud keskseadme poolt juhitavate seadmete ja rakenduste toimimist.